Hotele

Hotele – ozonowanie hotelu

Goście wszystkich hoteli zwracają uwagę przede wszystkim na czystość pokoi. Badania statystyczne pokazują, że dla zdecydowanej większości osób korzystających z obiektów noclegowych to obecnie najważniejsza kwestia. Hotele – ich ocena najczęściej opiera się nie tylko na wrażeniu wizualnym, ale także na zapachu. Ozonowanie hotelu pozwala na szybką i bardzo dokładną dezynfekcję całego pomieszczenia oraz skuteczne pozbycie się wszelkich nieprzyjemnych woni.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto przeprowadzić ozonowanie pokoju hotelowego?

Decydując się na spędzenie nocy w hotelu, nigdy nie wiemy, kto w nim spał przed nami, ani czy ta osoba była zdrowa. Obsługa hotelowa sprząta łazienką, wynosi śmieci, zmienia pościel, odkurza, myje podłogi, blaty i wyciera kurze. Mimo najstaranniejszego wykonania tych zadań nie pozwala to zlikwidować wszystkich drobnoustrojów i zapachów, które są obecne w pokoju. Systematyczne ozonowanie, które trwa jedynie kilkanaście minut, skutecznie usuwa wirusy, bakterie, roztocza oraz inne patogeny. Pozwala także wyeliminować wszelkie zapachy, takie jak: mocne perfumy, dym papierosowy, kadzidełka, pot, mocz, stęchlizna czy zapach zwierząt. Gaz ten wnika w każdą najmniejszą szczelinę oraz we wszelkie chropowate powierzchnie, czyli dywany, tapicerkę meblową, czy zasłony.

Ozon usuwa również alergeny, takie jak roztocza czy ślady zwierząt, które towarzyszyły poprzednim gościom. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen komfort i bezpieczeństwo także osobom zmagającym się z różnego rodzaju alergiami. Informacja o systematycznym ozonowaniu pokoi może być doskonałym sposobem na to, aby zdobyć przewagę nad konkurencją. Dla wielu osób w dobie pandemii koronawirusa jest to szczególnie ważna kwestia. Dzięki temu mogą mieć pewność co do tego, że pokój jest całkowicie wolny od wirusa, który w sprzyjających warunkach na niektórych powierzchniach może przetrwać przez wiele dni.

ZADZWOŃ

Hotele – jak przebiega ozonowanie pokoju hotelowego?

Przed włączeniem urządzeń generujących ozon, nasi pracownicy przygotowują pokój. Najpierw zabezpieczane są hotele i wszelkie przedmioty, które nie powinny mieć styczności z tym gazem oraz wynoszone są rośliny. Następnym etapem jest uszczelnienie pomieszczenia i uruchomienie generatora. Aby zdezynfekować i odświeżyć standardowy pokój hotelowy zazwyczaj wystarczy kilkanaście minut do pół godziny. Po wyłączeniu urządzenia należy dobrze przewietrzyć wnętrze, aby kolejna osoba mogła się do niego wprowadzić. Ozon pozostawia po sobie sterylną czystość i świeży zapach.

Dlaczego warto nam zlecić ozonowanie hotelu?

Nasz zespół tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem w ozonowaniu różnego rodzaju pomieszczeń. Dzięki temu precyzyjnie dobiorą czas pracy generatora do powierzchni danego pokoju, aby uzyskać odpowiednie stężenie ozonu. Dysponujemy najwyższej jakości profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na szybkie i sprawne wykonanie usługi ozonowania we wszystkich wolnych pokojach, tak aby nie trzeba było ich wyłączać z użycia.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Działanie i właściwości ozonu.

ZADZWOŃ

Ozonowanie hotelu

Przeprowadzamy również ozonowanie restauracji

ZADZWOŃ !!