Mieszkania, domy, pokoje

Ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu, ozonowanie pokoju

Ozonowanie domu to metoda dezynfekcji, która pozwala skutecznie usunąć szkodliwe dla zdrowia człowieka drobnoustroje i substancje chemiczne, a także pozbyć się alergenów, grzybów, pleśni oraz uciążliwego zapachu. Po odkażeniu ozonem domu lub mieszkania znacznie podnosi się komfort użytkowania pomieszczeń, a stan zdrowia mieszkańców cierpiących z powodu alergii znacząco się poprawia.

ZADZWOŃ

Jakie korzyści daje ozonowanie pomieszczeń mieszalnych? Ozonowanie domu

Ozonowanie wnętrz mieszkalnych podnosi komfort użytkowania domu oraz korzystnie wpływa na stan naszego zdrowia. Pozwala skutecznie wyeliminować z pomieszczeń, w których śpimy roztocza mogące być powodem alergii i naszego złego samopoczucia. Usuwa także zarodniki pleśni i grzybów rozwijające się w naszych mieszkaniach. Miejscami, gdzie się pojawiają najczęściej, są kuchnia i łazienka. Wiele osób walczy jednak z pleśnią i zapachem stęchlizny także w innych pomieszczeniach, gdzie była nadmierna wilgoć. Po zlikwidowaniu źródła problemu warto pozbyć się resztek zarodników toksycznie działających na nasz organizm grzybów oraz trudnego do usunięcia zapachu stęchlizny.

Ozonowanie wnętrz gdzie spędzamy czas w ciągu dnia, pozwala natomiast pozbyć się uciążliwych zapachów. W otwartym salonie gromadzą się i wnikają we wszelkie tkaniny, a nawet ściany zapachy takie jak dym tytoniowy, czy opary z kuchni, ze szczególnie trudnym do pozbycia się, smrodem spalonego oleju lub mięsa. Nie łatwo także usunąć zapachy odzwierzęce. Z czasem wnikają one w dywany, firanki, meble i ściany tak mocno, że wietrzenie i czyszczenie tapicerki nie pomaga. Przeprowadzenie ozonowania mieszkania pozwala przywrócić w nim całkowicie świeże powietrze. Ozon ma zdolność łączenia się z cząsteczkami substancji odpowiedzialnych za brzydki zapach, a następnie skutecznie je niszczy. Odświeżacze powietrza jedyne je maskują, dlatego efekt ich działania jest bardzo krótkotrwały.  

Na ozonowanie mieszkania lub domu warto zdecydować się po jego zakupie. Dzięki niemu nie tylko pozbędziemy się wszelkich zapachów, pozostałości po zwierzętach czy roztoczy po poprzednich lokatorach. Będziemy także mieć gwarancję usunięcia z wnętrz, do których nie długo się wprowadzimy wszelkich szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

ZADZWOŃ

Jak przebiega ozonowanie mieszkania?

Ozonowanie wnętrz mieszkalnych może przeprowadzić jedynie osoba posiadająca odpowiednią wiedzę i umiejętności. Ozon jest bowiem gazem, który w zbyt wysokim stężeniu może być niebezpieczny na zdrowia człowieka. Bardzo ważne jest zatem zachowanie wszelkich wymaganych środków ostrożności.  

Pierwszym etapem jest przygotowanie wnętrz do ozonowania. Konieczne jest, usuniecie z nich roślin zwierząt oraz przedmiotów, które nie powinny mieć kontaktu z ozonem. Następnie pomieszczenia są uszczelniane i ustawiane w nich generatory ozonu. Po opuszczeniu mieszkania przez wszystkie osoby urządzenie jest włączane. Czas jego pracy zależy od powierzchni domu. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w ozonowaniu różnego rodzaju wnętrz. Dzięki czemu potrafią zaplanować przebieg całego procesu tak, aby stężenie ozonu i czas jego działania gwarantowały, osiągniecie planowanego efektu. Kiedy poziom ozonu spadnie do bezpiecznego poziomu, nasz pracownik wchodzi do mieszkania, wyłącza generator i otwiera wszystkie okna. Po kilkunastu minutach sprawdza poziom stężenia ozonu, kiedy jest on bezpieczny, można wrócić do mieszkania. Zazwyczaj jest to możliwe już po kilkunastu minutach.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Działanie i właściwości ozonu.

ZADZWOŃ

Ozonowanie domu

Przeprowadzamy również ozonowanie pomieszczeń i ozonowanie biura

ZADZWOŃ !!