O nas

Można o nas powiedzieć, że nasz zespół tworzą osoby posiadające specjalistyczną wiedzę potwierdzoną certyfikatami oraz duże doświadczenie w dezynfekowaniu różnego rodzaju powierzchni i pomieszczeń. Zajmujemy się ozonowaniem i fumigacją domów i mieszkań, pokoi hotelowych, sal w placówkach oświatowych, pomieszczeń biurowych, gabinetów medycznych, hal produkcyjnych i magazynowych, a także karetek i autobusów. Świadczymy także usługi sprzątania po pożarze, sprzątania po zalaniu, a także sprzątanie po zgonie. Wykorzystujemy ozon, po to, aby pozbyć się nieprzyjemnego i trudnego do usunięcia w inny sposób zapachu. Jego zastosowanie pozwala przekazać właścicielom pomieszczenia w pełni bezpieczne dla ich zdrowia. Oczyszczone ze wszelkich szkodliwych patogenów oraz substancji chemicznych.

Dysponujemy specjalistycznymi generatorami ozonu o wysokiej wydajności, dzięki czemu możemy przeprowadzić ozonowanie sprawnie i szybko. Nasz sprzęt pozwala nam wykonać dezynfekcję nawet w pomieszczeniach o bardzo dużym metrażu, jak np. hale magazynowe. Skuteczność ozonowania zależy przede wszystkim od wiedzy osoby, która przeprowadza operację. Najważniejszą kwestią jest prawidłowe ustawienie czasu pracy urządzenia, który jest zależny od metrażu pomieszczenia. Uzyskanie odpowiedniego stężenia ozonu jest jedyną gwarancją pełnej jego dezynfekcji. Podczas wykonywania każdego zlecenia kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo osób, które będą po ozonowaniu, będą przebywać w budynku. Po zakończeniu pracy generatora nasz pracownik przeprowadza pomiary stężenia ozonu w powietrzu. Dopiero gdy jest ono na bezpiecznym poziomie, właściciele mogą powrócić do użytkowania danego pomieszczenia.

Nasz zespół pracuje także w nocy oraz w weekendy. Można krótko o nas powiedzieć, że staramy się każdemu klientowi zapewnić wykonanie usługi ozonowania w dogodnym dla niego terminie. Ważne jest dla nas, aby normalna praca firmy została zakłócona w jak najmniejszym stopniu.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

ZADZWOŃ

O nas - ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu
ZADZWOŃ !!