Urzędy, jednostki użyteczności publicznej

Ozonowanie urzędów i jednostek użyteczności publicznej.

Urzędy i inne instytucje użyteczności publicznej, to miejsca, przez które codziennie przewija się mnóstwo osób. Sprzyja to gromadzeniu i rozprzestrzenianiu się chorobotwórczych bakterii i wirusów. Samo sprzątanie nie zawsze pozwala się ich skutecznie pozbyć. Doskonałym sposobem na szybką i skuteczną dezynfekcję sal obsługi klienta, korytarzy i innych ogólnodostępnych miejsc jest ozonowanie urzędów. Usuwa ono nie tylko wszelkie szkodliwe patogeny, ale także eliminuje zapachy i doskonale odświeża powietrze.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto systematycznie ozonować wnętrza w urzędach i innych budynkach użyteczności publicznej?

Poczekalnie, sale obsługi klienta, korytarze czy ogólnodostępne toalety, to miejsca, w których każdego dnia przebywa mnóstwo ludzi. Niestety niektórzy z nich nie są zdrowi. Wiele osób decyduje się na wyjście z domu mimo złego samopoczucia, a inni są nieświadomi tego, że zakażają innych, ponieważ nie mają jeszcze żadnych objawów infekcji. Drobnoustroje powodują choroby przenoszone nie tylko drogą kropelkową, ale także poprzez dotykanie tych samych powierzchni, takich jak np. blaty, klamki, poręcze i inne. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa klientom urzędów i innych instytucji publicznych należy dbać o systematyczną ich dezynfekcję.

Samo sprzątanie, często nie wystarczy, aby skutecznie usunąć wszelkie zagrażające naszemu zdrowiu patogeny. Żeby mieć pewność co do tego, że wnętrza są w pełni bezpieczne, warto systematycznie podawać je ozonowaniu. Gaz ten skutecznie zwalcza nie tylko bakterie i wirusy, ale także grzyby, pleśnie, roztocza oraz wiele innych alergenów. Doskonale odświeża również powietrze, oczyszczając je ze wszelkich substancji powodujących nieprzyjemną woń.

ZADZWOŃ

Jak przebiega ozonowanie urzędów i innych instytucji użyteczności publicznej?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń ozonem wymaga uzyskania odpowiedniego jego stężenia, które zależne jest od czasu pracy generatora i jego ustawień. Przed wypełnieniem wnętrz ozonem konieczne jest ich właściwe przygotowanie. Nie mogą w nich przebywać ludzie, zwierzęta ani rośliny. Zabezpieczenia wymagają również przedmioty i urządzenia, które nie powinny mieć styczności z ozonem. Następnie uszczelniamy wnętrza, które mają zostać poddane ozonowaniu. Po ustawieniu generatorów włączamy je na z góry zaplanowany czas, który pozwoli uzyskać odpowiednio wysokie stężenie ozonu. Dzięki temu ten dezynfekujący gaz dotrze do każdej szczeliny oraz wniknie we wszystkie porowate powierzchnie takie jak, tapicerka meblowa, rolety, zasłony i inne. Usunie z nich nie tylko wirusy i bakterie, ale także roztocza oraz nieprzyjemny zapach. Po zakończeniu pracy generatorów pomieszczenia dokładnie wywietrzymy. Na koniec dokonujemy pomiaru poziomu stężenia ozonu, aby upewnić się, że przebywanie w zdezynfekowanych wnętrach jest w pełni bezpieczne.

Dlaczego warto zlecić nam ozonowanie instytucji użyteczności publicznej?

Pracujemy w nietypowych porach oraz w weekendy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb naszych klientów tak, aby urząd czy inna instytucja mogła być nieprzerwanie dostępna dla klientów. Wykonujemy ozonowanie urzędów, kin, teatrów, banków, aptek oraz wielu innych miejsc użyteczności publicznej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowanym zespołem pracowników, co jest gwarancją skuteczności naszych działań.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Działanie i właściwości ozonu.

ZADZWOŃ

Ozonowanie urzędów

Przeprowadzamy również ozonowanie pojazdu, ozonowanie karetek i ozonowanie taksówek

ZADZWOŃ !!